Telefonuna farklı cevapsız çağrılar geldiğinde nereyi arayacağım düşünmenize gerek yok. ‘’118 70’’ ile tüm operatörlere ve Türk Telekom numaralarına ait tüm bilinmeyen numaralarını öğrenmek artık çok kolay! GSM operatörü olan Turkcell’in yanı sıra Türk Telekom abone bilgilerine de başka bir numarayı aramanıza gerek kalmadan ulaşabilir ‘’118 70’’ Turkcell bilinmeyen numaralar servisini arayarak istediğiniz Türkcell kullanıcısının numarasını İsimden numara bulma yolu ile hemen öğrenebilirsiniz.

7/24 cep telefonunuzdan ve Türk Telekom hatlı telefonlardan 118 70 ‘i arayarak, Sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için  cep telefon no sorgulama yapabilirsiniz. 118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi sayesinde, günün her saatinde bilmediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

118 70′i arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir GSM numarasını kime ait olduğunu öğrenmek için ‘118 70’’ gsm numara sorgulama ile istediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir