Bilinmeyen Numaralar

Bilinmeyen Numaralar olduğunu öğrenmek için 118 70’i arayarak İsimden Numara Sorgulama yolu ile sizi arayan bir numara kime ait olduğunu öğrenmek çok kolay .       Türkcell hattı olan bir yakınızın numarasını mı öğrenmek istiyorsunuz 118 70 ten ulaşabilirsiniz. İster sabit hem cep telefonları için numaradan isim sorgulama yapabilir dilerseniz .

118 70’in sağladığı bilinmeyen numaralar hizmetinden farklı olarak 118 70’’ rehberlik servisi olarak Uzman personelimiz ile 7/24 bilinmeyen numaralar hizmetleri vermektedir.118 70 bilinmeyen numaralar servisi,bilinmeyen numaralar konusunda   Avea  bilinmeyen numaralara  ve tüm GSM operatörlerin bilinmeyen numaralarının  numaranı kime ait olduğunu öğrenmek için kişi bilgisine ya da bir kişiye ait cep ya da Türk Telekom’a tüm numaralarına ulaşabileceğiniz bir rehberlik servistir.‘’118 70’’ ile numaradan isim sorgulama yaparak numaradan isim ve hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.’’

‘’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi ile Hem sabit, hem GSM hatlarından aranılabilen hem sabit hem GSM numaralarına ait cep telefonu sorgulama yapabilirsiniz. Numaraya göre İsim sorgulama yaparken öğrenmek istediğiniz on haneli telefon numarasını yine aynı şekilde personelimizle yapacağınız sesli yanıt sisteminde vererek isreediğiniz kişinin hat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir