Strict Standards: Non-static method yonetim_db::sor() should not be called statically in /home/numara/public_html/_inc/sabitler.php on line 9
Bilinmeyen Numaralar | bilinmeyen Numara Sorgulama

Bilinmeyen Numaralar

Kategori: Bilinmeyen Numaralar | Tarih: 07/04/2015 14:20

Her sıkıştığınızda yardımımıza koşan numara 11870   bilinmeyen numaralar sorgulama hizmetinde de sizlere yardımcı olmaktadır. 11870in bu hizmeti çok geniş çaplı bir hizmettir. Bu avantajları ayrıntılı olarak bildiğinizde ve uyguladığınızda hayatınızdaki büyük değişimi ve kolaylığı fark edeceksiniz.


En önemli özelliklerinden biri numaradan isim sorgulama hizmeti. Zaman zaman hepimizin başına gelmiştir. Telefonumuzda tanımadığımız bir numaranın çağrısını ya da mesajını görürüz. Kim olduğunu haliyle merak ederiz. Bazen de önemli bir telefon bekleriz bakarız ki çağrıyı duymamışızdır. Acaba beklediğimiz kişi miydi diye meraklanırız. Artık merak etmeyin 11870’i arayın numara sorgulama hizmetinden faydalanın.


Bir diğer önemli özelliği ise isimden numara sorgulama hizmeti. Yaşam koşulları sebebiyle yıllardır görüşmediğiniz akrabalarınız ya da dostlarınız elbette vardır. Ulaşmak istersiniz ancak numarasını kaybetmişsinizdir. Üzülmeyin arayın 11870i isimden numara sorgulama hizmetinden faydalanın.

Uzman müşteri temsilcilerimizle görüşün onlar sizlere numarasına ulaşmak istediğiniz kişinin ilçe ve şehir bilgilerini de versin. Hatta siz ulaşmak istediğiniz kişiyi aramakta gecikmeyin bırakın biz sizi hemen bağlayalım! 11870 hayatımızı kolaylaştırmak için bizim daima yanımızda!

etiketler

numara sorgulama,isimden numara,numaradan isim,11870

Yorum yok

Yorumunu yaz

CAPTCHA Image
Refresh Image

Menü

Son Yazılar

Teknoloji Destek Hattı

16.04.2015 14:58

Ulaşım Hizmeti

16.04.2015 14:48

Her hakkı saklıdır © 2011 - | www.bilinmeyennumaralar.com.tr
11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile PLUSS TELEKOM İLETİŞİM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından verilmektedir.
Ücretlendirme tüm vergiler dahil Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell için dakikası 4,99 TL'dır Detaylar için Tıklayınız