SSS


11870 NEDİR?

Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumundan Rehberlik Hizmetleri konusunda yetki belgesi kapsamı şirketimizce, bilinmeyen numaraların yani sıra rehberlik ve bilgi hizmetlerinin sunulduğu bir servistir. Mobil veya sabit hat abonesinin numarası öğrenebilir, ad soy ad bilgileri ile istediğiniz kişinin telefon numarasını sorgulayabilirsiniz.Size en yakın nöbetçi eczane, hastane, çilingir, çekici veya bir çok adres bilgisini 11870’i arayarak sorgulayabilirsiniz.

11870’E NASIL ÜYE OLURUM?
www.11870.com.tr’ye üye olabilmek için e-posta adresinizi belirtip bir şifre oluşturmanız gerekmektedir. Girmiş olduğunuz e-posta adresinize üyelik aktivasyon linki gönderilir. Bu E-postanın içindeki aktivasyon kodunu tıklamanız yeterli olacaktır.

ÜYELİK ÜCRETLİ Mİ ?

Üyelik ÜCRETSİZDİR.

SORGULAMA KREDİSİNİ NASIL SATIN ALABİLİRİM ?

Sorgulama kredisi almak için http://11870.com.tr/sorgulama sayfamızdan sorgu adedi seçiminizi yapınız. Sordu adetlerinin alt kısmında bulunan HEMEN AL butonuna tıklayınız. Açılan mobil ödeme sayfasına cep telefonu numaranızı giriniz. DEVAM butonuna tıklayınız. Cep telefonunuza gelen mesaja EVET yazarak cevap veriniz. 50 SORGU üzeri kredi talepleriniz için lütfen info@11870.com.tr adresimizden bizlere ulaşınız. Talebiniz en kısa sürede cevaplandırılacaktır.

KİŞİ SORGULAMALARINDA YA DA NUMARA SORGULAMALARINDA SONUÇ BULUNAMAMASI VE KREDİ DÜŞMESİ

Tüm sorgulama işlemlerinizde Türk Telekom mobil, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ev telefonu veri tabanlarında sorgulama gerçekleştirilmekte ve sonucu tarafınıza bildirilmektedir. Belirtilen operatörlerde talep etmiş olduğunuz bilgiye dair erişim hakkını kullanıcı rehber veri tabanında yer almaması talep etmiş ise sorgulama sonucuna ulaşılamamaktadır.

SORGULAMA İŞLEMİNDE SONUÇ BULUNAMAMASINA RAĞMEN NEDEN KREDİ DÜŞÜYOR/NEDEN ÜCRETLENDİRME YAPILIYOR?

11870 Rehberlik Hizmetleri olarak hizmetimiz ‘’ Yapmış olduğunuz sorgulama için operatörlerin veri tabanlarındaki sonuçları tarafınıza aktarmaktır. Rehber veri tabanı haftalık olarak güncellenmektedir. Yaptığınız her sorgulama talebinde operatör veritabanlarında sorgulama işlemi yapılmakta olup, sonuca ulaşılması ya da ulaşılmaması durumunda sistem tarafından sorgulama işlemi gerçekleştirildiği için otomatik olarak 1 sorgu kredisi hesabınızdan düşmektedir. Ücret iadesi yapılmaz.

SORGULADIĞIM KİŞİ VEYA KURUMLARA YÖNLENDİRME YAPABİLİYOR MUSUNUZ?

Aramış olduğunuz numaraya, onayınız doğrultusunda, yönlendirme hizmeti alabilir ve sizi hemen bağlayabiliriz. Yönlendirme süresince, şirketimizin standart tarifesi üzerinden ücretlendirileceksiniz.

11870 KATMA DEĞERLİ SERVİSLER NELERDİR?

Bilinmeyen numaralarhizmetlerimizin yanında 11870 Rehberlik Hizmetleri olarak yetkili olduğumuz konular ve yaptığımız anlaşmalar ile siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetlerin çeşitliliği her geçen gün arttırıyoruz. Hizmetlerimizden bazıları;

  • Numara ve adres sorgulama
  • Nöbetçi Eczane ve hastane bilgileri
  • Çilingir, yol yardımı
  • Ulaşım Bilgileri
  • Ev Yardım Hizmetleri
  • En yakın Taksi durağı
  • Şans oyunları ve maç sonuçları

etiketler

sık sorulan sorular,sss,numara sorgulama

Menü

Son Yazılar

Teknoloji Destek Hattı

16.04.2015 14:58

Ulaşım Hizmeti

16.04.2015 14:48

Her hakkı saklıdır © 2011 - | www.bilinmeyennumaralar.com.tr
11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile PLUSS TELEKOM İLETİŞİM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından verilmektedir.
Ücretlendirme tüm vergiler dahil Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell için dakikası 4,99 TL'dır Detaylar için Tıklayınız