‘’118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi;  ile Turkcell Vodafone ve Türk Telekom’a ait numaraların kime ait olduğunu öğrenmek için tek yapmanız gereken 118 70’i arayarak numaradan isim sorgulama yapmak.Türk Telekom bilinmeyen numaraların ulaşmak için cep telefonunuzdan 118 70’i arayabilirsiniz.

Tanıdığınız bir Türkcell abonesi ile ilgili telefon numarası bulmak için,118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak dilerseniz isim – soy ad bilgilerinden isimden numara bulabilirsiniz. Günün her saatinde cep telefonunuzdan 118 70 ‘i arayarak, isimden telefon numarası sorgulama ile istediğiniz GSM numarasının hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

11870’’ ile isme kayıtlı sabit hatlar için türk telekom bilinmeyen numaraları sorgulama yolu ile istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz Diğer GSM bilinmeyen numaraları için cep telefonunuzdan direk ‘’118 70’’ numarasını arayarak Türkcell Bilinmeyen Numaralar servisine ve tüm GSM operatörleri için, 118 70’i arayarak cep telefonu numarası sorgulama yaparak dilediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir