118 70’i arayarak başka hiçbir numara tuşlamadan vodafone numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Türkcell bilinmeyen numaralarına ulaşmak için cep telefonunuzdan 118 70’i arayabilirsiniz.  Tanıdığınız bir Turkcell abonesinin için, isim ile telefon numarası bulmak içinTurkcell,Vodafone,  ve Türk Telekom numaralarından 118 70’i arayarak, 7/24 ile dilediğiniz Vadofone  abonesinin cep telefonu numarasına ulaşabilirsiniz.

118 70’’ hiç bir ön numara ve kod çevirmeden aranabilen rehberlik hizmeti veren  numaradır.‘Türkcell Vodafone ve Türk Telekom numaralarından 118 70’yi arayarak, 7/24 vodafone bilinmeyen numaraları sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşmak için cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 118 70i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz kişinin isim soy isim bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak  ulaşabilirsiniz.

Türkcell ile ilgili bilinmeyen numaraları öğrenmek için,7 gün 24 saat ister Operatörünü ne olursa olsun,‘’118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne arayabilir numaradan isim sorgulama yaparak dilediğiniz hat bilgilerine ulaşabilirsiniz

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir